Login
You are in: Home > Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Online Live Darts Games

Today s Scheduled Competitions

Today's Scheduled Competitions 08/12/2019 Click to enlarge

Jugend-Online-Liga

14:00:00  14:00:00
Local Team   DC Diamond 09   BERGGASTHOF-001, Bayern

VS

Visitor Team   Die 6 lustigen 4   SPIELPALAST_01-001, Thüringen)
14:00:00  14:00:00
Local Team   Die Ostfriesen Kids   RISPELERHELMT_02-002, Niedersachsen

VS

Visitor Team   TSV Westerhausen   TSV_WEST_2-002, Niedersachsen)
14:00:00  14:00:00
Local Team   Erfurter Engels   ZUM LABOR_01-001, Thüringen

VS

Visitor Team   DV Garbenteich   DV GARBENTEICH-001, Hessen)

Championsquali 1

18:00:00  18:00:00
Local Team   Just For Fun   MARCELS DARTK_05-005, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Fehntjer Fighters   PADDYS_02-001, Niedersachsen)

MüTeGE A1 2/19

17:30:00  17:30:00
Local Team   Detten`s Dart Crew 2   BILLCAFEEFFET_08-014, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Dart Teufel   TENNIS-TREFF_05-004, Nordrhein-westfalen)

MüTeGE S3 2/19

15:00:00  15:00:00
Local Team   15 für 32   ZUR NORDKURVE 02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   Eight for Tops   TENNIS-TREFF_05-004, Nordrhein-westfalen)

MüTeGE F 2/19

16:15:00  16:15:00
Local Team   Just us   RATS-DEELE_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   The Walking Darts   WENNING_02-002, Niedersachsen)

USDC CHAMP LVL5-1

04:29:30  04:29:30
Local Team   JASON SANDERS   KING & HARTS 2-002, Idaho

VS

Visitor Team   ANGIE ECKERT   LARRY JS 8-001, Missouri)
04:29:30  04:29:30
Local Team   LIZ ROSE   SHUCKERS #3-003, Texas

VS

Visitor Team   DUSTIN COTRELL   WALKER'S #1-001, Texas)
04:29:30  04:29:30
Local Team   KEVIN BURNETT   BK'S #3-001, Oklahoma

VS

Visitor Team   JEB RYAN   SHUCKERS #2-001, Texas)
05:23:24  05:23:24
Local Team   JASON SANDERS   KING & HARTS 2-002, Idaho

VS

Visitor Team   KEVIN BURNETT   BK'S #3-001, Oklahoma)
05:23:24  05:23:24
Local Team   JEB RYAN   SHUCKERS #2-001, Texas

VS

Visitor Team   LIZ ROSE   SHUCKERS #3-003, Texas)
05:23:24  05:23:24
Local Team   ANGIE ECKERT   LARRY JS 8-001, Missouri

VS

Visitor Team   DUSTIN COTRELL   WALKER'S #1-001, Texas)
06:17:18  06:17:18
Local Team   KEVIN BURNETT   BK'S #3-001, Oklahoma

VS

Visitor Team   LIZ ROSE   SHUCKERS #3-003, Texas)
06:17:18  06:17:18
Local Team   ANGIE ECKERT   LARRY JS 8-001, Missouri

VS

Visitor Team   JEB RYAN   SHUCKERS #2-001, Texas)
06:17:18  06:17:18
Local Team   DUSTIN COTRELL   WALKER'S #1-001, Texas

VS

Visitor Team   JASON SANDERS   KING & HARTS 2-002, Idaho)
07:11:12  07:11:12
Local Team   DUSTIN COTRELL   WALKER'S #1-001, Texas

VS

Visitor Team   KEVIN BURNETT   BK'S #3-001, Oklahoma)
07:11:12  07:11:12
Local Team   JASON SANDERS   KING & HARTS 2-002, Idaho

VS

Visitor Team   JEB RYAN   SHUCKERS #2-001, Texas)
07:11:12  07:11:12
Local Team   LIZ ROSE   SHUCKERS #3-003, Texas

VS

Visitor Team   ANGIE ECKERT   LARRY JS 8-001, Missouri)
08:05:06  08:05:06
Local Team   LIZ ROSE   SHUCKERS #3-003, Texas

VS

Visitor Team   JASON SANDERS   KING & HARTS 2-002, Idaho)
08:05:06  08:05:06
Local Team   KEVIN BURNETT   BK'S #3-001, Oklahoma

VS

Visitor Team   ANGIE ECKERT   LARRY JS 8-001, Missouri)
08:05:06  08:05:06
Local Team   JEB RYAN   SHUCKERS #2-001, Texas

VS

Visitor Team   DUSTIN COTRELL   WALKER'S #1-001, Texas)

5.BayernCup Finale 1

15:00:00  15:00:00
Local Team   SCHMUDARA   BISTRO FLAIR_03, Bayern

VS

Visitor Team   Shot   ZICK ZACK_04-004, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   GELI   MARCELS DARTK_04, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   PETER   ZICK ZACK_03-003, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   AIMIE   SCHICKERIA_02-002, Bayern

VS

Visitor Team   BADASS   SCHICKERIA_02-002, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   BURI   WIEDEMANNSKEL_03-003, Bayern

VS

Visitor Team   KLEINER   CHECK IN_03, Nordrhein-westfalen)
15:00:00  15:00:00
Local Team   BAWAJAGA   SCHICKERIA_01-001, Bayern

VS

Visitor Team   STANIO   MARCELS DARTK_05, Nordrhein-westfalen)
15:00:00  15:00:00
Local Team   BINE   PARKHOTEL_05-005, Bayern

VS

Visitor Team   FLO   DIAMONDLOUNGE_1, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   CHICO   BRäUBURSCH_03, Bayern

VS

Visitor Team   VIKTOR   CAFE ODER ?_01, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   SNAKE   PARKHOTEL_05-005, Bayern

VS

Visitor Team   FRANKY   ZICK ZACK_02, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   Maniac   HARRY'S BAR_01, Baden-württemberg

VS

Visitor Team   SASD   ZICK ZACK_01-001, Bayern)
15:00:00  15:00:00
Local Team   JONNY   GRILL SERGEANT, Bayern

VS

Visitor Team   CROKO   FäSSLE_02, Baden-württemberg)
15:10:00  15:10:00
Local Team   SEIMON   ZICK ZACK_04-004, Bayern

VS

Visitor Team   MELL   SPIELPLAYZONE_01, Sachsen)
15:10:00  15:10:00
Local Team   SNIPER   HARRY'S BAR_01, Baden-württemberg

VS

Visitor Team   MARCI   WIEDEMANNSKEL_03-003, Bayern)
15:10:00  15:10:00
Local Team   WOLFI   ROUTE 88-001, Bayern

VS

Visitor Team   HERBY   SCHICKERIA_01-001, Bayern)
15:10:00  15:10:00
Local Team   ALEX   ZICK ZACK_04-004, Bayern

VS

Visitor Team   ANDI   WIEDEMANNSKEL_02-002, Bayern)
15:20:00  15:20:00
Local Team   CHRIS   FäSSLE_02, Baden-württemberg

VS

Visitor Team   DILARA   ZICK ZACK_04-004, Bayern)
15:20:00  15:20:00
Local Team   KEVIN   WIEDEMANNSKEL_02-002, Bayern

VS

Visitor Team   ROXY   SCHICKERIA_01-001, Bayern)

Jackpot Finale 1

15:00:00  15:00:00
Local Team   Toddy   ZUM BAUMACKER_02-002, Hamburg

VS

Visitor Team   Comandante   FUNTASIA2.0_03-003, Schleswig-holstein)
15:00:00  15:00:00
Local Team   Jehille   ATOLL BAR-001, Hamburg

VS

Visitor Team   Gabyli   ZUM BAUMACKER_01-001, Hamburg)
15:05:00  15:05:00
Local Team   Oschi   ATOLL BAR-001, Hamburg

VS

Visitor Team   Flo   JENSEITS_02-002, Niedersachsen)

SR 2.Finale 08.12.19

17:00:00  17:00:00
Local Team   MUCKY   BURGSTASCHäN_01, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   SPEEDY   BüRGERHAUS_06-006, Nordrhein-westfalen)
17:00:00  17:00:00
Local Team   COKO   ZUMMüNSTERTOR_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   ANSCHU   ZUR BLANKE_01, Niedersachsen)
17:00:00  17:00:00
Local Team   JACKPOT   ET MöPPKEN, Niedersachsen

VS

Visitor Team   BULLDOG   IRISH PUB_02-002, Niedersachsen)
17:00:00  17:00:00
Local Team   MOPS   IRISH PUB_02-002, Niedersachsen

VS

Visitor Team   Christoph   ZUMMüNSTERTOR_02-002, Nordrhein-westfalen)
17:10:00  17:10:00
Local Team   Andre   ZUMMüNSTERTOR_02-002, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   CARSTEN   ZUMMüNSTERTOR_01-001, Nordrhein-westfalen)
17:10:00  17:10:00
Local Team   Stolzi   BüRGERHAUS_06-006, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   DJANGO   KEGLERKLAUSE_01-001, Nordrhein-westfalen)
17:10:00  17:10:00
Local Team   CARSTEN   ET MöPPKEN, Niedersachsen

VS

Visitor Team   ADI   BüRGERHAUS_01-001, Nordrhein-westfalen)
17:10:00  17:10:00
Local Team   LUMI   BURGSTASCHäN_01-001, Nordrhein-westfalen

VS

Visitor Team   HERMANN   IRISH PUB_01-001, Niedersachsen)

EQUIPAS NIVEL D

11:30:00  11:30:00
Local Team   JB   MEGA 2-001, Vila real

VS

Visitor Team   OM NEW   OM BAR 2)
11:30:00  11:30:00
Local Team   BORA PAULINHA   BORA PAULINHA-001, Setúbal

VS

Visitor Team   BAIRRO TEAM 2   CAFE DO BAIRRO 2-001, Évora)
11:30:00  11:30:00
Local Team   CORETO BAR   CORETO BAR-001, Setúbal

VS

Visitor Team   LOPES 2   CAFE LOPES-001, Leiria)
11:30:00  11:30:00
Local Team   SL DART'S   SÃO LOURENÇO-002, Setúbal

VS

Visitor Team   BLACKADES   BLACK & WHITE-001, Porto)
11:30:00  11:30:00
Local Team   Dream Team   SPACE DRINKS-001, Braga

VS

Visitor Team   CUNHADOS   BAR SEDE ACDM-014, Porto)
11:30:00  11:30:00
Local Team   O RAPOSO   VILA BAR 1-001, Portalegre

VS

Visitor Team   OS PIXOTES   GALEAO COPOS-001, Aveiro)
11:30:00  11:30:00
Local Team   SEJIGESC   STA. CRUZ CAFE-001, Porto

VS

Visitor Team   CEBOLA GODFATHER   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria)
11:30:00  11:30:00
Local Team   CORETO   BAR PINTAROLA-001, Setúbal

VS

Visitor Team   GDC-VIKINGS   PRAÇA BAR-001, Aveiro)
11:30:00  11:30:00
Local Team   EUROPA   MOUSSE CAFFEE-116, Porto

VS

Visitor Team   SAMABERU   AGRICAMPO CAFE)
11:30:00  11:30:00
Local Team   MARINAS BAR3   CASA DAS LETRAS-001, Lisboa

VS

Visitor Team   SAN LORENZO   SÂO LOURENÇO -001, Setúbal)
11:30:00  11:30:00
Local Team   FANTASTIC CORETO   CORETO BAR-002, Setúbal

VS

Visitor Team   BAIRRO TEAM 1   CAFE DO BAIRRO 2-001, Évora)
11:30:00  11:30:00
Local Team   PATRÍCIO & ANA 3   JAMAICA

VS

Visitor Team   MARINAS BAR2   MARINAS BAR-018, Porto)
11:30:00  11:30:00
Local Team   GEXIFOKK   BITOCLES CAFE-001, Porto

VS

Visitor Team   CAPITAL / REX   CAPITAL IMPERIAL-001, Leiria)
11:30:00  11:30:00
Local Team   TEJO E GUADIANA   VILA BAR 1-001, Portalegre

VS

Visitor Team   COGUMELO TEMPO   ASS.VALE CARRO-001, Santarém)
11:30:00  11:30:00
Local Team   TEAM 4C   POOL SHOT -001, Vila real

VS

Visitor Team   ROSEIRAS M   AS ROSEIRAS-001, Faro)
11:30:00  11:30:00
Local Team   BAR SEDE   PAO DE LEITE 2-001, Porto

VS

Visitor Team   WHITE DOG 4   WHITE DOG-001, Lisboa)

EQUIPAS NIVEL C

11:30:00  11:30:00
Local Team   ALLENDARTS   VILA BAR 1-001, Portalegre

VS

Visitor Team   GARDEN 2   GARDEN COFFEE 3-001, Porto)
11:30:00  11:30:00
Local Team   CORETO DART'S   SALAO JOGOS H-001, Leiria

VS

Visitor Team   GOLFINHO 2   GOLFINHO 1-001, Porto)
11:30:00  11:30:00
Local Team   TA-SE   RITUAL-097, Porto

VS

Visitor Team   MARINAS BAR1   WHITE DOG-005, Lisboa)
11:30:00  11:30:00
Local Team   CAFÉ NETO   CAFÉ NETO-001, Leiria

VS

Visitor Team   OS PAXAXAS   PINTUS DO SERPA-001, Lisboa)
11:30:00  11:30:00
Local Team   DUROS   SUNNY SIDE-001, Porto

VS

Visitor Team   SASUDUBO   BITOCLES CAFE-001, Porto)
11:30:00  11:30:00
Local Team   ISTABOM   ISTABOM-001, Faro

VS

Visitor Team   FOX TEAM   CAFÉ C/LETRAS-001, Beja)
11:30:00  11:30:00
Local Team   NORTE SUL   PAST. NORTE SUL-001, Setúbal

VS

Visitor Team   BOMBEIROS TEAM   BAR BOMBEIROS-002, Setúbal)
11:30:00  11:30:00
Local Team   HOMENS DE SONHO   FRANÇOIS 2 -002, Lisboa

VS

Visitor Team   ARCADA TEAM 2   DECK BAR-001, Évora)
11:30:00  11:30:00
Local Team   ROBOKOK   NEW COCKTAIL 3-001, Porto

VS

Visitor Team   OS PEITUDOS   FIRST BAR-001, Faro)
11:30:00  11:30:00
Local Team   AQUELE TEAM   GARDEN COFFEE 3-001, Porto

VS

Visitor Team   CAPITAL 3   .CAPITAL 4EVER-001, Leiria)
11:30:00  11:30:00
Local Team   4EVER KIDS   CAFÉ CARVALHO-001, Leiria

VS

Visitor Team   CAPRICHO   C.PASTO NORINHA-001, Faro)
11:30:00  11:30:00
Local Team   KATE-KERO   A QUINTA-001, Lisboa

VS

Visitor Team   FRAGATA SAGRES   .C.SETAS FRAGATA-001, Setúbal)
11:45:00  11:45:00
Local Team   LOPES 1   CAFE LOPES-001, Leiria

VS

Visitor Team   CEBOLA OVERKILL   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria)
11:45:00  11:45:00
Local Team   OM TRUTAS   OM BAR 2-001, Aveiro

VS

Visitor Team   ITNC   ULTRAMINIS )
11:45:00  11:45:00
Local Team   Guerreiro Selvagens   DYNAMIC POOL-2-002, Braga

VS

Visitor Team   DREAM TIPSTERS   VILA BAR 1-001, Portalegre)
11:45:00  11:45:00
Local Team   OS BATANETES   FULL HOUSE -001, Vila real

VS

Visitor Team   S.C BARQUINHA   CAFE ESTRELA-001, Santarém)

EQUIPAS NIVEL B

14:30:00  14:30:00
Local Team   TOY70 DARTS   TOY 70 2-002, Faro

VS

Visitor Team   CEBOLA SPECTRUM   .CEBOLA NETCAFFÉ-001, Leiria)
14:30:00  14:30:00
Local Team   FLUVIAL BAR 1997 A   ESPADIM AZUL 3-001, Açores

VS

Visitor Team   GARDEN&DUNAS   GARDEN COFFEE 3-001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Local Team   ARCADA TEAM 1   MA`IN CAFE BAR-001, Évora

VS

Visitor Team   CAPITAL / KATE-KERO   CF ESTREMOZ)
14:30:00  14:30:00
Local Team   GARDEN 4   GARDEN COFFEE 1-001, Porto

VS

Visitor Team   BAGAVICES   BAGA-001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Local Team   LOS FINOS   TEMPLO-001, Vila real

VS

Visitor Team   OmSpaceMarçal   ARMAZEM -001, Porto)
14:30:00  14:30:00
Local Team   PINHEIRO 57   CAFE CENTRAL-001, Santarém

VS

Visitor Team   TRANSMONTANOS   KOPUS BAR-001, Bragança)
14:30:00  14:30:00
Local Team   FLECHAS   AS ROSEIRAS 2-001, Faro

VS

Visitor Team   VAI DAR SANGUE   PINTUS DO SERPA-002, Lisboa)
14:30:00  14:30:00
Local Team   GIRAFA   CAFÉ GIRAFA-001, Setúbal

VS

Visitor Team   SANTANA BAR 1   SANTANA BAR-001, Leiria)

EQUIPAS NIVEL A

16:00:00  16:00:00
Local Team   100 LIMITES A   AÇOR DARDOS

VS

Visitor Team   The Jack's   CAFE ALIANÇA)
16:00:00  16:00:00
Local Team   FRAGATA   C.SETAS FRAGATA-001, Setúbal

VS

Visitor Team   BORDA DE ÁGUA 3   BORDA DE ÁGUA-001, Lisboa)
16:00:00  16:00:00
Local Team   PRO TEAM   AS ROSEIRAS-001, Faro

VS

Visitor Team   G&P MACHINES&STARDUS   ALBANO-001, Setúbal)
16:00:00  16:00:00
Local Team   PINHEIRO DARTS   BOMBEIROS V F CA-001, Açores

VS

Visitor Team   GARDEN 1   CRUZEIRO-001, Braga)

Event #6 - Rackers

05:14:00  05:14:00
Local Team   Bruce/Webb  

VS

Visitor Team   Danny/Destiny   )
Schedule calculated using the following local time:
(Europe/Berlin)
GMT +1
Radikal Players The Best Community of Darts Players